Skip to content
  • The following candidates have been provisionally selected for UKG for the academic year 2018-2019.
    • A candidate will be given admission provided:
  • There is no discrepancy in the date of birth given.
  • Parents are requested to kindly come on time, along with the candidate, for an interactive session with the Principal as per the date and time specified below.
  • Kindly bring the original date of birth certificate and other related documents like hospital discharge slip, immunisation card etc. for verification.
  • The details of the dates for admission, fee structure, uniform, books etc will be given to the parents after the interaction with the Principal.
  • There Will Be No Second List.

Fr Pius Fernandes S.J.
Principal

Schedule For The Interactive Session With The Principal

SUNDAY, 21ST JANUARY 2018
Sl. No. Form No. Name of the Candidate Timings
1 64 ARYAN MANUEL TANDI 8.30 a.m. to 9.30 a.m.
2 77 EDHA AMVI
3 103 DEVANSH CHATTERJEE
4 112 PARSHVA KILLOL RUPANI
5 123 PRABHAT PRIYADARSHI
6 128 AKRISHTA RAJ
7 135 SHAURYA ADESARA
8 137 VIRIKA KEJRIWAL
9 147 VANSHIKA SINGH
10 162 RAJ SHAURYANSH SINGH CHAUHAN
11 170 KARANVEER KUDADA
12 178 KRISH KUMAR
13 180 MOHAMMAD HAMMAD HAQUE
14 188 YAGYEN LODHA
15 192 SAMRIDDHI KASHYAP
16 195 YAHVI SHARMA 9.30 a.m. to 10.30 a.m.
17 213 ALLEN CHANDRA PAUL
18 214 LAKSHYA
19 224 DIVYA KUMARI
20 227 PRATHAM JAIN
21 235 NISHCHAY SINGH RANA
22 248 AALIYA KUMBHKAR
23 260 ANINDITA ADDY
24 276 FELIX MATHEWS
25 278 AADESH SHRIVASTAVA
26 287 SHUBHASINI KUMARI
27 288 AVNI SINGH
28 292 MITALI KUMARI
29 295 AYUSHI AROHI
30 301 AARAV SHASHWAT 10.30 a.m. to 11.30 a.m.
31 303 SAMRIDDHI PANDEY
32 324 SIMON UJJWAL KANDULNA
33 333 VATSAL
34 341 SHOURYA RAI
35 345 ANISH ANURAG TOPNO
36 347 SHUBHAM TIWARY
37 357 YUMNA RASHID
38 358 NISHIT SINGH
39 359 RONIT AICH
40 367 AARADHYA BOSE
41 371 AARAV A KUMAR
42 381 SUGANDHA PUSHKAR
43 384 ISHANI GHOSH
44 396 ALERICK TIGGA
45 402 JENNIFER ABIGAIL PURTY
MONDAY, 22ND JANUARY 2018
Sl. No. Form No. Name of the Candidate Timings
46 404 ALVIS TIGGA 8.30 a.m. to 9.30 a.m.
47 407 ASHMITA MUKHERJEE
48 421 MD. HUZAIFA ASHAR
49 424 PARTH
50 427 ADVIK AGARWAL
51 430 DIVYANSH
52 450 AARAV AGARWAL
53 456 RIHANSHU THAKUR
54 458 ADITYA RANJAN
55 459 PRAKUL KAMAL
56 467 ANSH ANJAN EKKA
57 468 ADITYA JAYANT SINGH
58 481 DIYA PATI
59 487 NITIN KUJUR
60 490 AARUSH KUMAR
61 491 AKRITI KUJUR 9.30 a.m. to 10.30 a.m.
62 492 KARYN JOSE SORENG
63 493 HARSH RAJ
64 503 ISHMEET KAUR
65 520 MANISH TIGGA
66 527 AAYAT SHAHID
67 535 AQSA IMAM
68 546 GEET ANAND
69 550 ANAS HAMDAN ALI
70 553 DIVIT BANERJEE
71 576 KATHERINE KINDO
72 586 PRIYAL BHAUKA
73 601 ISHIKA GOPE
74 604 HIMANSHU MAHATO
75 612 SUSHANTHI . S
76 613 ANURAG KUMAR 10.30 a.m. to 11.30 a.m.
77 618 ARADHYA SHARMA
78 623 SYED ARSHAAN AZFAR
79 637 MANAS MANJHI
80 650 ANUGRAH TOPNO
81 653 BINAYAK KUMAR DEY
82 662 JINIDA SAWAIYAN
83 664 SYED HAMZA YUSUF
84 674 ARUSHI CHOUDHARY
85 688 RIDDHIT GHOSH
86 705 JAGWEENDER SINGH
87 722 SIDAK KAUR
88 726 ARUL MOHANTA
89 733 DIVYANSH
90 740 ARYAN SAGAR
TUESDAY, 23RD JANUARY 2018
Sl. No. Form No. Name of the Candidate Timings
91 743 ABHINAV PHILIP TOPPO 8.30 a.m. to 9.30 a.m.
92 744 LAKSHDEEP CHETAN BHAMARE
93 773 WILLRIN CAROLINE NAIR
94 774 SHALONI KUMARI
95 778 ISHAN SINGH
96 783 WAQUAS AHMED KHAN
97 784 MAYUKH MAHANTY
98 794 SHREYANSH SHUBHAM
99 808 VIKRAMADITYA SINGH
100 809 AMRITANSH MISHRA
101 812 DEEKSHA BANSAL
102 824 SOURISH RAJ
103 827 SHIVANSH SINGH
104 833 ANVI SHARMA
105 837 ZEESHAN KHAN
106 846 ARYAN MISHRA 9.30 a.m. to 10.30 a.m.
107 851 ALINA SHREYA KULLU
108 859 JAPMAN SINGH
109 860 ARADHYA SHARMA
110 862 ALISHA KULLU
111 863 ISHA SHRUTI SORENG
112 864 ANURAG TIRKEY
113 865 RONAL SAMUEL GEORGE
114 867 SHANON SAMARA TIRKEY
115 868 EASHAAN CHOUDHURY
116 876 SUNANDITA DEB
117 880 APARAJITA KUMARI
118 885 SATVIK SINGH
119 900 AAYUSH KUMAR SINGH
120 903 PRIYANSHI JHA 10.30 a.m. to 11.30 a.m.
121 905 NIKITA
122 909 SHREYAN SEN GUPTA
123 914 RUDRA PRATAP SINGH
124 915 PRINCE RUNDA
125 921 AQSA FAROOQUE
126 926 ADWAIT PRADHAN
127 927 VINAY TUTI
128 929 AKANKSHA KUMARI
129 931 MOHAMMAD AZIM SAYEED KHAN
130 935 ARADHYA KHANDELWAL
131 943 ANANYA DEO
132 945 VIHAAN DAS
133 949 MAAN AARJAN SINGH MEHRA
134 950 SHREEYA ANAND
135 959 PANKTI PRATYUSHA
WEDNESDAY, 24TH JANUARY 2018
Sl. No. Form No. Name of the Candidate Timings
136 961 DIKSHA ROY 8.30 a.m to 9.30 a.m.
137 962 ALICK HENRY SMITH
138 963 GAURAV RAVI BARBHAYA
139 967 ARYAN VEDH
140 968 MAYUKH SARKAR
141 972 HARSHIL PRAKET KHESS
142 975 JEANI JOHN
143 978 KESHAV KUMAR SINGH
144 988 RAUNAK PRIYADARSHI
145 1000 MEHUL KUMAR
146 1003 IRIS AHANA CHOWDHURY
147 1005 ANGELICA BHAMRA
148 1012 YASH SINGH
149 1014 SNEHIT SHANKER
150 1015 PAROKSHEE GHOSH
151 1019 MAYAN MUKHI 9.30 a.m. to 10.30 a.m.
152 1027 EDWIN VIRAT TUBID
153 1030 MAYANK KUMAR
154 1053 MUKHYA BHUVANESH
155 1055 AKANKSHA JHA
156 1060 ADISHREE GHOSH
157 1071 ANANYA CHANDRA
158 1080 SAMARTH ANTHONY DAS
159 1081 ALEX BARJO
160 1082 ARNAV
161 1086 AKSANA KULLU
162 1087 SHIVAM SAMRAT
163 1089 SHREYANSH KUMAR
164 1090 DHWANI BAJAJ
165 1092 ALIYA EKKA
166 1096 AKSHAY DUTTA 10.30 a.m. to 11.30 a.m.
167 1105 MAIRA ALAM
168 1106 ANANYA SHIT
169 1108 HARSHIT RAI
170 1113 VIVAAN JAWANPURIA
171 1130 MANOMAY KRISHNA MAJUMDER
172 1131 VRISHHTI
173 1132 AGRIMA SIDDHANI
174 1134 SENORIFA KACHHAP
175 1156 AMMI SHARON TIRKEY
176 1159 MANGI KASHYAP
177 1162 MALAYA KASHYAP
178 1166 BHARGAVI PANKAJ BADGUJAR
179 1167 AKSHAT RAJ
180 1169 MANVI MEGHANI
THURSDAY, 25TH JANUARY 2018
Sl. No. Form No. Name of the Candidate Timings
181 1174 ADHYA ARYA 8.30 a.m. to 9.30 a.m.
182 1178 PRIYALI PANKAJ
183 1182 ARIN PURTY
184 1183 JOEL JOHN SIBY
185 1185 BEDANSH VAIBHAV
186 1197 TANUSHREE MUNDA
187 1213 ALINA PRIYA TUDU
188 1216 ISHANT ASHWIK TIRKEY
189 1220 ANSH ABHISHEK MUNDU
190 1236 MANAS MAHIT
191 1240 ATHARV SHARMA
192 1250 MUDIT GOYAL
193 1258 JEET HEMBRAM
194 1277 STAVYA BHARADWAJ
195 1278 DAKSH PANKAJ PATIL
196 1284 ESHAL FATIMA 9.30 a.m. to 10. 30 a.m.
197 1301 SHREYANSH SINGH
198 1302 AMBISHREE SINGH
199 1305 ANISHA SINGH
200 1316 NITIKA SHARMA
201 1323 MAAZ ZAFAR
202 1331 ARYAN PRIYANSHU
203 1333 ROHINI BIRUA
204 1341 ADEEBA KALAM
205 1344 VERSHA KUMARI
206 1356 RUDRANSH SHARMA
207 1361 ADITYA PATHAK
208 1362 JAMES EDWARD SMITH
209 1380 SHRADDHA SHREE
210 1388 ANSH KUMAR
211 1397 ASHUTOSH VERMA 10.30 a.m. to 11.30 a.m.
212 1398 VIRAJ SINGH BHATIA
213 1399 UMA MANDAL
214 1409 SYED ASHAZ ARSHAD
215 1410 EKANSH CHAUDHARY
216 1411 J. DHARANI
217 1417 PRISHA
218 1435 HARSHIT सी GH
219 1445 AROMA DANIEL
220 1448 AAKARSH RAJ
221 1457 PRISHITA PRAMANIK
222 1462 SAKSHAM ARNOLD KERKETTA
223 1472 JANELL RIYA EKKA
224 1475 JISHNU GORAI
225 1479 M. VARYASHISH CARIAPPA
Sl. No. Form No. Name of the Candidate Timings
226 1494 SIDDHARTH MANISH PAI 11.30 a.m. to 12.30 p.m.
227 1501 VEDANT MENON
228 1505 AARON MOSES
229 1545 SAUJANYA GOURAV
230 1551 ZAID RAZA
231 1555 NAVYA PAL
232 1566 ABHIGYAN SAGAR
233 1574 KENRICK DAVID
234 1593 SIDDHARTH KUMAR
235 1616 MAMTA BANERJEE
236 1617 RANJIT BANERJEE
237 1618 PRANAY STAPATHY
238 1619 VIRK DEV
239 1620 MRINALINI KUMARI
240 1621 MAYURI SINHA
241 1622 RAJ DEV
242 1623 JENELIA JHA
243 1624 MILIND KUMAR
244 1625 VINAY AKHOURI
245 1626 RIMJHIM KAUR
246 1627 VIJAYA SINGH
247 1628 RAJESH DIWAKAR
248 1629 SHRUTI SINGH
249 1630 RANVEEN KAPOOR
250 1631 JENILINA MARDI